11.06.2021
GC3 виступила ініціатором проведення онлайн-курсу на тему «Дослідження криптовалют»
GC3 виступила ініціатором проведення онлайн-курсу на тему «Дослідження криптовалют» для представників Департаменту кіберполіції, курсантів Харківського національного університету внутрішніх справ, майбутніх кіберполіцейськіх, а також представників Департаменту безпеки НАК «Нафтогаз України». Курс було проведено 9-10 червня експертами The National Cyber-Forensics and Training Alliance (NCFTA, USA), постійними партнерами GC3, в рамках підписаного меморандуму про співпрацю.


Перший день учасники разом з експертами занурювались в історію її створення та розбирались з основними поняттями та термінологією. Фокусом цього дня стали також технології, що лежать в основі криптовалюти, а саме хешування, блокчейна, біткойн, процес майнінгу, тощо.


Другий день експерти NCFTA на практиці демонстрували за допомогою яких програм та навичок відбуваються процеси відслідковування підозрілих операцій, а також відслідковування шахраїв.


NCFTA (The National Cyber-Forensics and Training Alliance) - був заснований у 2002 році як некомерційне партнерство між приватним сектором, урядом та науковими колами з єдиною метою створення нейтрального, надійного середовища, що створює двосторонню співпрацю з метою виявлення, зменшення та припинення кіберзлочинності.


ВЗГ ХНУВС
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator