08.02.2021
GC3 виступила партнером відкритої Інтернет-олімпіади ХНУВС з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит»
В День безпечного інтернету, який відзначається у цьому році 09 лютого, Харківський національний університет внутрішніх справ спільно з громадською спілкою «Глобальний центр взаємодії в кіберпросторі» повідомляють про початок прийому електронних анкет-заявок від випускників цього року закладів загальної середньої освіти для участі у другій Відкритій інтернет-олімпіаді з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит».

І тур з онлайн-тестування рівня знань учасників Олімпіади пройде 20 лютого 2021 року. Під час ІІ туру Олімпіади, який буде проходити 27 лютого 2021 року, десять кращих учасників І туру будуть виконувати онлайн практичні завдання із використанням засобів комп’ютерної техніки.

Метою проведення олімпіади є реалізація здібностей талановитих учнів, стимулювання творчого самовдосконалення учнівської молоді, популяризація досягнень науки, техніки та новітніх технологій.

Десять учасників Олімпіади, які вийдуть до ІІ туру Олімпіади, отримують призи від громадської спілки «Глобальний центр взаємодії в кіберпросторі» в залежності від зайнятого ними місця у ІІ турі Олімпіади:

за І місце:
– планшет «Samsung Galaxy Tab A 8.0" (2019) 2/32GB LTE Black»;
за ІІ місце:
– рюкзак для ноутбуку «2E 16" Black»;
– повербанк «Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh USB-C 18W White»;
за ІІІ місце:
– бездротова Bluetooth портативна акустична колонка з вбудованим FM радіоприймачем «Sven PS-420»;
за IV місце:
– рюкзак для ноутбуку «2E 16" Black»;
за V місце:
– повербанк «Xiaomi Mi Power Bank 3 20000 mAh USB-C 18W White»;
за VI-X місця (5 переможців):
– USB-флеш носій «Kingston DataTraveler SE9 32 GB».
З Положенням про проведення Відкритої інтернет-олімпіади Харківського національного університету внутрішніх справ з інформаційної безпеки «Юний кіберерудит» для випускників закладів загальної середньої освіти України можна ознайомитися за посиланням.

Підставою для участі в олімпіаді є анкета-заявка учасника, яку необхідно заповнити в електронному вигляді до 23 год. 00 хв. 19 лютого 2021 року за посиланням.

За додатковою інформацією пропонуємо звертатися до секретаря Олімпіади – старшого викладача кафедри інформаційних технологій та кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ Рвачова Олексія Михайловича, тел. (057) 7398-411.

Запрошуємо випускників цього року закладів загальної середньої освіти України до участі в олімпіаді «Юний кіберерудит».
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator