20.09.2021
GC3 виступив на Cyber Crime Forum в США
13-16 вересня 2021 року представники GC3 взяли участь у форумі протидії кіберзлочинам, який проводився одним з найстаріших і найвпливовіших центрів світу - NCFTA (National Cyber Forensic & Training Alliance) в Піттсбурзі, США.

Цей щорічний форум зібрав більше 500 учасників з США, Канади, Великобританії, Нідерландів, Японії, Ізраїлю та України. Країни-учасники були представлені різними напрямками правоохоронних органів, приватним бізнесом, що розробляє продукти протидії злочинам в онлайн сфері та навчальними закладами, що створюють освітні продукти в сфері кібербезпеки.

В рамках форуму, керівник аналітичного підрозділу GC3, Леонід Тимченко, представив модель протидії онлайн шахрайству власної розробки і продемонстрував унікальні можливості профайлінгу GC3 та розповів про успішні кейси взаємодії з правоохоронними органами США.

Також, під час форуму представники GC3 провели перемовини з делегатами від американського центру Internet Crime Complaint Center IC3, японського Japan Cybercrime Control Center JC3, ізраїльського центру Q6, інвестиційної групи Fidelity Investments та низкою інших зацікавлених гравців в сфері кібербезпеки.

В результаті заходів GC3 отримала підтримку від представників публічного і приватного секторів чотирьох країн на подальшу співпрацю з сфері протидії кіберзлочинам.
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator