07.09.2021
GC3 підписав меморандум про партнерство та співпрацю з Національною поліцією України
7 вересня 2021 року відбулось підписання Меморандуму та співпрацю між Глобальним центром взаємодії в кіберпросторі та Національною поліцією України.

Метою цього Меморандуму є визначення умов партнерства та співпраці, спрямованих на:
 1. Запобігання використанню кіберпростору у противоправних цілях.
 2. Обмін інформацією, знаннями та досвідом про існуючи та потенційні кіберзагрози, передову практику виявлення та усунення кіберзагроз.
 3. Підтримку у пошуку та фіксації фактичних даних про кіберзлочини.
 4. Підвищення ефективності попередження та протидії кіберзлочинності, зміцнення кібербезпеки та правопорядку у кіберпросторі.
GC3 та Національна поліція України визначають основні напрямки співпраці:
 1. Аналіз загроз інформаційної безпеки, забезпечення оперативного реагування на кіберзагрози.
 2. Ідентифікація, зупинення, знешкодження кібератак та запобігання їм, відновлення інформації, втраченої внаслідок кібератак, усунення наслідків кіберінцидентів.
 3. Пошук та фіксацсація фактичних даних про кіберзлочини, облік кіберінцидентів.
 4. Забезпечення інформаційної підтримки щодо нових кіберзагроз та цілодобового доступу до новин про кіберзагрози в Україні.
 5. Забезпечення участі представників сторін у заходах, проектах, зустрічах організованих іншою стороною з метою досягнення спільних цілей у сфері кібербезпеки, обміну досвідом та даними.
 6. Розробка та реалізація запобіжних, організаційних, освітніх та інших заходів у сфері кібербезпеки.
 7. Забезпечення розвитку та безпеки кіберпростору

Відповідно Статті 8 Закону України «Про основні засади забезпечення кібербезпеки України. Національна система кібербезпеки»
Національна поліція України забезпечує захист прав і свобод людини і громадянина, інтересів суспільства і держави від кримінально протиправних посягань у кіберпросторі; здійснює заходи із запобігання, виявлення, припинення та розкриття кіберзлочинів, підвищення поінформованості громадян про безпеку в кіберпросторі;

Детальніше
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator