27.09.2021
GC3 підписав меморандум про партнерство та співпрацю з НБУ
24 вересня 2021 року відбулось підписання Меморандуму та співпрацю між Глобальним центром взаємодії в кіберпросторі та Національним банком України.

Метою цього Меморандуму є організація співпраці та координація з протидії кіберзлочинності, взаємодія в сфері кібербезпеки та кіберзахисту, спрямованої на попередження, виявлення та ефективне регулювання та протидію актуальним кіберзагрозам, підвищення рівня інформаційної безпеки та ситуаційної обізнаності, захист прав та свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань у використанні інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем, а також підвищення про інформованості громадян про безпеку в кіберпросторі.

GC3 та НБУ визначають основні напрямки співпраці:
  1. Обмін інформацією, довідками та аналітичними матеріалами, передову практику виявлення та усунення кіберзагроз.
  2. Поєднання фахового та ресурсного потенціалу у заходах пошуку, збору та аналізу артефактів за ознаками вчинення кіберзлочинів та проявив кібершахрайства у банківському та фінансовому секторах України.
  3. Розробка методики, рекомендацій та/або пропозицій щодо попередження кіберзлочинів та проявів кібершахрайства, що мають місце або вчиняються у національному сегменті мережі Інтернет.

Національний банк України є суб’єктом, який безпосередньо здійснює у межах своєї компетенції заходи із забезпечення кібербезпеки.
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator