03.11.2021
GC3 підписав меморандум про партнерство та співпрацю з Інститутом досліджень кіберполітики CyBereau (Ізраїль)
3 листопада 2021 року відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Глобальним центром взаємодії в кіберпросторі GC3 та Інститутом досліджень кіберполітики CyBereau (Ізраїль).

Таке співробітництво спрямоване на розвиток обох інституцій шляхом збільшення наукового та академічного обміну та співробітництва в різних сферах, де є взаємний інтерес у створенні конкретних протоколів про співпрацю.

GC3 і CyBureau погоджуються щодо наступних спільних цілей і заходів:

1. Розробка спільних курсів, навчальних програм або навіть спільних академічних та неакадемічних програм у галузях, що становлять взаємний інтерес, використовуючи переваги додаткової освітньої інфраструктури та досвіду.
2. Розробка спільних дослідницьких проєктів, що забезпечують доступ до додаткової дослідницької інфраструктури та досвіду, обмін та захист спільних прав інтелектуальної власності.
3. Організація симпозіумів, конференцій, коротких курсів та зустрічей за темами взаємного інтересу.
4. Підтримка спільних проєктів та позицій в асоціаціях, членами яких є обидві установи.
5. Організація періодичних зборів, якщо це вважатиметься бажаним, для огляду та оцінки проведеної діяльності та вироблення нових ідей для майбутніх угод про співпрацю.

Інститут досліджень кіберполітики CyBereau створює контент і забезпечує навчання та освіту для розширення цифрових можливостей громадян, користувачів Інтернету та інформаційних технологій, прагне підвищити цифрову обізнаність і кібергігієну та поділитися відповідними знаннями з людьми.

Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator