12 жовтня 2021
GC3 підписав меморандум про партнерство та співпрацю з ГО «Міжнародний університет з кібербезпеки»
12 жовтня 2021 року відбулось підписання Меморандуму про партнерство та співпрацю між Глобальним центром взаємодії в кіберпросторі GC3 та Міжнародним університетом з кібербезпеки.

Метою цього Меморандуму є визначення умов партнерства та співпраці, спрямованих на:

1. Обмін інформацією, знаннями та досвідом, у тому числі міжнародним, впровадження передових практик щодо виявлення та усунення кіберзагроз.
2. Підвищення ефективності попередження та протидії кіберзлочинності, зміцнення кібербезпеки та правопорядку у кіберпросторі.
3. Обмін інформацією, аналітично-довідковими даними та фактами інцидентів комп’ютерної безпеки та кіберзлочинів, що мають місце або вчиняються в національному сегменті мережі Інтернет, з дотриманням нормативного законодавства України про захист персональних даних.
4. Підвищення ефективності попередження та протидії таким видам негативних (злочинних) проявів;
5. Захист прав і свобод громадян, інтересів суспільства і держави від протиправних посягань у зазначеній сфері.

GC3 та Міжнародний університет з кібербезпеки визначають такі основні напрямки співпраці:

1. Налагодження конструктивного співробітництва із дотриманням нормативного законодавства України, запровадження спільних ефективних заходів упередження протиправних посягань на інформаційні, телекомунікаційні та інформаційно-телекомунікаційні системи, електронні інформаційні ресурси, телекомунікації.
2. Підготовка методологічних рекомендацій щодо спільних дій та механізмів взаємодії.
3. Створення єдиного інформаційного поля для ефективного обміну інформацією, аналітично-довідковими даними, щодо яких законом не встановлено обмежень щодо їх поширення та /або розповсюдження.
4. Виявлення актуальних проблем функціонування національних інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем та напрацювання заходів, спрямованих на їх рішення;
5. Створення позитивного іміджу національних інформаційних, телекомунікаційних та інформаційно-телекомунікаційних систем та підвищення довіри громадян до них.

Міжнародний університет з кібербезпеки громадська організація, яка сприяє формуванню та реалізації державної політики у сфері кібербезпеки, підвищенню рівня обізнаності, ефективній взаємодії та координації у сфері кібербезпеки, займається організацією науково-дослідницької роботи у сфері кібербезпеки.

Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator