18.11.2021
Виступ GC3 на Міжнародному форумі з кібербезпеки
18 листопада 2021 року в Києві (Unit.city) Co-Founder & CEO компанії GC3 Володимир Павелко взяв участь в Міжнародному форумі з кібербезпеки, який пройшов за ініціативи Офісу Генерального прокурора на базі Тренінгового центру прокурорів України.

Під час форуму представники українських та іноземних правоохоронних органів обговорили питання ефективності національних системи кібербезпеки, попередження онлайн-шахрайства, ролі кібербезпеки у цифровій державі, колективного кіберімунітету.

Захід об’єднав 80 представників Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства цифрової трансформації України, Служби безпеки України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, міжнародних експертів з понад 20 країн.

Виступ Володимира Павелка був у першому блоці «Публічно-приватне партнерство», де в якості прикладу такого партнерства була продемонструвана модель для запобігання шахрайству в інтернеті. Він поділився місією, баченнями, цінностями та здобутками Глобального центру взаємодії в кіберпросторі (GC3).

GC3 – неприбуткова організація, яка на основі державно-приватного партнерства створює територію поширення знань в безпечному кіберпросторі.

«Ми приймаємо нові виклики, в такому партнерстві все можливо!» – додав в завершення виступу Володимир Павелко.
Київ,
вул. Московська, 32/2,
бізнес-центр Senator